راهنمایی و مشاوره 0915-644-4898
جستجوی
پیشرفته
  1. خانه
  2. سیاست مرجوعی و عودت

سیاست مرجوعی و عودت

سیاست مرجوعی و عودت

 

سیاست بازپرداخت و بازگشت ما 48 ساعت طول می کشد. اگر 7 روز از خرید شما گذشته باشد،نمی‌توانیم کالای شما را مرجوع یا تعویض کنیم.

برای واجد شرایط بودن برای بازگشت ، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید و همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.

موارد غیر قابل برگشت:

 کالاهای فاسدشدنی، روزنامه یا مجلات قابل برگشت نیستند. 

نحوه باز پرداخت:

پس از دریافت و بررسی مرجوعی شما، تماس یا ایمیل برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع خواهیم داد.

اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید:

معمولاً قبل از ارسال از پرداخت، مدتی زمان پردازش وجود دارد. ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید. ممکن است مدتی طول بکشد، سپس با شرکت کارت اعتباری خود تماس بگیرید.
بعد با بانک خود تماس بگیرید.
اگر همه این کارها را انجام داده اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده اید، لطفاً با ما (info@koopezeshk.ir و یا 09156444898)
تماس بگیرید.

تعویض کالا:

ما فقط در صورت معیوب بودن یا آسیب دیدن اقلام از طرف ما آن را تعویض می کنیم.
در صورت نیاز به تعویض آن با همان کالا، با ما تماس یا ایمیل ارسال کنید.

نحوه ارسال و بازگردانی:

برای بازگرداندن محصول خود، باید محصول خود را به آدرس ما پست کنید. شما مسئول پرداخت هزینه های حمل و نقل برای بازگرداندن کالا خواهید بود.
هزینه ارسال غیر قابل استرداد است.
در صورت بازپرداخت، هزینه حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر خواهد شد. زمان مرجوعی ممکن است مدت زمانی طول بکشد بدلیل تفاوت محل زندگی شما و حتی اینکه تا محصول تعویض شده به دست شما برسد. اگر اقلام بیشتر و غیره را برمی‌گردانید،ما تضمین نمی کنیم که کالای برگشتی شما را دریافت کنیم.

برای سؤالات مربوط به بازپرداخت و برگشت، با ما از طریق شماره 09156444898 یا ایمیل info@koopezeshk.ir تماس بگیرید.